DF13EA-30DP-1.25V(52)
DigiKeys produktnummer
26-DF13EA-30DP-1.25V(52)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF13EA-30DP-1.25V(52)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF13EA-30DP-1.25V(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13EA-30DP-1.25V(52)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 30POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 30 positioner 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF13EA-30DP-1.25V(52) Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,094" (2,40mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,189" (4,80mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt