DF13-30DS-1.25C(10)
DigiKeys produktnummer
26-DF13-30DS-1.25C(10)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13-30DS-1.25C(10)
Beskrivning
CONN RCPT HSG 30POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
30 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Beige 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
DF13-30DS-1.25C(10) Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillv.
Radmellanrum
0,049" (1,25mm)
Serie
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Påse
Kontaktterminering
Crimp
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Antal positioner
Basproduktens nummer
Stigning
0,049" (1,25mm)