DF12NB-30DS-0.5V(51)
DigiKeys produktnummer
26-DF12NB-30DS-0.5V(51)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF12NB-30DS-0.5V(51)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF12NB-30DS-0.5V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF12NB-30DS-0.5V(51)
Beskrivning
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
30 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF12NB-30DS-0.5V(51) Modeller
Sammankopplade stackhöjder
3,5mm, 4mm, 5mm
Antal positioner
30
Höjd över kort
0,106" (2,70mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)