DF12NB-20DS-0.5V(51) | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | DF12NB-20DS-0.5V(51) |
Beskrivning | CONN RCPT 20POS SMD GOLD |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 20 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DF12NB-20DS-0.5V(51) Modeller |
Kategori | Antal rader 2 |
Tillverkare Hirose Electric Co Ltd | Monteringstyp Ytmontering |
Serie | Egenskaper Mjuklodsretention |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktytbehandling Guld |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktyta, tjocklek 8,00µin (0,203µm) |
Kontaktdonstyp Kontakt, centerstripkontakter | Sammankopplade stackhöjder 3,5mm, 4mm, 5mm |
Antal positioner 20 | Höjd över kort 0,106" (2,70mm) |
Stigning 0,020" (0,50mm) | Basproduktens nummer |