DF11-14DEP-2A
DigiKeys produktnummer
H2933-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF11-14DEP-2A
Beskrivning
CONN ADAPT PLUG/PLUG 14POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Rektangulära kontakter - adaptrar Stickdon (hanstift) till Stickdon (hanstift) 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF11-14DEP-2A Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal positioner
14
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Stigning
0,079" (2,00mm)
Serie
Antal rader
2
Förpackning
Påse
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)