A3C-24DA-2DSA(71) är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Sullins Connector Solutions
Samtec Inc.
I lager: 25
Datablad
24 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Genomgående hål Guld
A3C-24DA-2DSA(71)
DigiKeys produktnummer
H10900-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A3C-24DA-2DSA(71)
Beskrivning
CONN RCPT 24POS 0.079 GOLD PCB
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A3C-24DA-2DSA(71) Modeller
Isoleringshöjd
0,165" (4,20mm)
Kontaktlängd - polstift
0,118" (3,00mm)
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Sammankopplade stackhöjder
5,1mm, 6mm
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
200VAC
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)