A3-24PA-2SV(71) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 24 positioner 0,079" (2,00mm)
A3-24PA-2SV(71)
DigiKeys produktnummer
H10942-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A3-24PA-2SV(71)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 24POS 2MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A3-24PA-2SV(71) Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,138" (3,50mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,071" (1,80mm)
Serie
Kontaktform
Kvadrat
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Stil
Spänningsvärde
200V
Mantling
Okapslad
Sammankopplade stackhöjder
6mm, 8,8mm