A3A-28PA-2SV(71) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 28 positioner 0,079" (2,00mm)
A3A-28PA-2SV(71)
DigiKeys produktnummer
H10956-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A3A-28PA-2SV(71)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 28POS 2MM
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
A3A-28PA-2SV(71) Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,138" (3,50mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,071" (1,80mm)
Serie
Kontaktform
Kvadrat
Förpackning
Rör
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Mantling
Okapslad
Spänningsvärde
200V
Monteringstyp
Sammankopplade stackhöjder
6mm, 8,8mm