A3-28DA-2SV(71) är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 14
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
I lager: 489
28 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Ytmontering Guld
A3-28DA-2SV(71)
DigiKeys produktnummer
H10969-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A3-28DA-2SV(71)
Beskrivning
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A3-28DA-2SV(71) Modeller
Isoleringshöjd
0,165" (4,20mm)
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Kontakttyp
Honuttag
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Stil
Kort till kort eller kabel
Sammankopplade stackhöjder
5,1mm, 6mm
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
200VAC
Delning - hopkoppling
Tillämpningar
General Purpose, telekom
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)