T50R0HSM4
DigiKeys produktnummer
1436-1539-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T50R0HSM4
Beskrivning
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Standard, låsande Svart 1,97" (50,00mm) 0,181" (4,60mm) 50 lbs (22,68 kg)
Kategori
Längd - faktisk
202,00mm (0,663', 7,95")
Tillverkare
HellermannTyton
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Påse
Draghållfasthet
50 lbs (22,68 kg)
Egenskaper
Värmestabiliserad
Typ av lednings-/buntband
Standard, låsande
Material
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Längd - ungefärlig
8"
Färg
Svart
Buntdiameter
1,97" (50,00mm)
Basproduktens nummer
Bredd
0,181" (4,60mm)