CTAM20C2
DigiKeys produktnummer
1436-1322-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CTAM20C2
Beskrivning
CABLE TIE HLDR SNGL SCRW #10 BLK
Tillverkarens standardleveranstid
2 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Enkel öppning Kabelbuntband - hållare och monteringar Svart Skruv, nr 10
Storlek/dimension
L 0,80" x B 0,40" x H 0,20" (20,3 x 10,2 x 5,1mm)