G125-FC11205F1-0150F1
G125-FC11205F1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC11205F1-0150F1
DigiKeys produktnummer
952-4232-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-FC11205F1-0150F1
Beskrivning
CBL GECKO 1.25MM F-F 150MM 12POS
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,492' (150,00mm, 5,91")