BC050-50A-K0-0200-0160-0480-LD
DigiKeys produktnummer
2073-BC050-50A-K0-0200-0160-0480-LD-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BC050-50A-K0-0200-0160-0480-LD
Beskrivning
50W,1.0MM PITCH ELEV PIN HDR,DIL
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 50 positioner 0,039" (1,00mm)
EDA-/CAD-modeller
BC050-50A-K0-0200-0160-0480-LD Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,079" (2,00mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,039" (1,00mm)
Förpackning
Rör
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt