10-12-A-0101-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-12-A-0101-C-4-08-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-12-A-0101-C-4-08-4-T
Beskrivning
1MM PITCH FFC, 12 CONTACTS, A TY
Detaljerad beskrivning
12 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 3,976" (101,00mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
3,976" (101,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)