05-24-A-0152-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-24-A-0152-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-24-A-0152-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 24POS 0.5MM 5.98"
Detaljerad beskrivning
24 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
5,984" (152,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)