05-15-D-0304-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Molex
Molex
Samtec Inc.
15 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 12,0" (304,8mm)
05-15-D-0304-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-15-D-0304-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-15-D-0304-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 15POS 0.5MM 12"
Detaljerad beskrivning
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
12,0" (304,8mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)