05-15-A-0203-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-15-A-0203-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-15-A-0203-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 15POS 0.5MM 7.99"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
7,992" (203,00mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)