SCE18110101-48
DigiKeys produktnummer
5328-SCE18110101-48-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SCE18110101-48
Beskrivning
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial SMA till SMA 48,0" (1,2m) 4,0'
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Fairview Microwave
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Påse
Längd
48,0" (1,2m) 4,0'
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
SMA till SMA
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Total impedans
50 Ohms
Kön 1:a kontakt
Hane
Frekvens - max
18 GHz
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Färg
Grön
2:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Arbetstemperatur
-55°C-125°C