SCE18110101-12
DigiKeys produktnummer
5328-SCE18110101-12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SCE18110101-12
Beskrivning
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial SMA till SMA LL142 12,00" (304,80mm)
Kategori
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Tillverkare
Fairview Microwave
Längd
12,00" (304,80mm)
Förpackning
Påse
Kabeltyp
LL142
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
SMA till SMA
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Total impedans
50 Ohms
Kön 1:a kontakt
Hane
Frekvens - max
18 GHz
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Färg
Grön
2:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Arbetstemperatur
-55°C-125°C