2533121018Y10
DigiKeys produktnummer
1934-2533121018Y10TR-ND - Remsa och spole (TR)
1934-2533121018Y10CT-ND - Remsbit (CT)
1934-2533121018Y10DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2533121018Y10
Beskrivning
FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 3312 (metrisk 8531) 10A 4mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
10A
Tillverkare
Fair-Rite Products Corp.
DC-resistans (DCR) (max)
4mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
3312 (metrisk 8531)
Filtertyp
Signalledning
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,098" (2,48mm)
Impedans @ frekvens
100 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,335" x B 0,120" (8,50 x 3,05mm)