28F0181-1SR-10
DigiKeys produktnummer
240-2511-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2511-1-ND - Remsbit (CT)
240-2511-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28F0181-1SR-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 115 OHM 3318 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
115 Ohms @ 100 MHz 1 Ström, signalledning Ferritkorn och chips 3318 (metrisk 8546) 10A 1mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
28F0181-1SR-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
10A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
1mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
3318 (metrisk 8546)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Ström, signalledning
Höjd (max)
0,100" (2,55mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,335" x B 0,180" (8,50 x 4,57mm)
Impedans @ frekvens
115 Ohms @ 100 MHz