2506033317H0
DigiKeys produktnummer
1934-1626-2-ND - Remsa och spole (TR)
1934-1626-1-ND - Remsbit (CT)
1934-1626-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2506033317H0
Beskrivning
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Detaljerad beskrivning
330 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 50mA 1,2Ohm
EDA-/CAD-modeller
2506033317H0 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
50mA
DC-resistans (DCR) (max)
1,2Ohm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Impedans @ frekvens
330 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)