HP06-2/04-12/24ET
DigiKeys produktnummer
2985-HP06-2/04-12/24ET-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HP06-2/04-12/24ET
Detaljerad beskrivning
PTC 104°F (40°C) Aluminium 3,397" (100mm)
EDA-/CAD-modeller
HP06-2/04-12/24ET Modeller
Bredd
1,500" (38,10mm)
Tjocklek
0,335" (8,50mm)
Längd - ledarlängd
3,397" (100mm)
Temperaturklassning
104°F (40°C)
Effekt (Watt)
30 W
Spänning
24V
Längd
2,5' (76,20mm)