HP03-1/08-12/24ET
DigiKeys produktnummer
2985-HP03-1/08-12/24ET-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HP03-1/08-12/24ET
Detaljerad beskrivning
PTC 194°F (90°C) Aluminium 3,397" (100mm)
EDA-/CAD-modeller
HP03-1/08-12/24ET Modeller
Bredd
1,500" (38,10mm)
Tjocklek
0,335" (8,50mm)
Längd - ledarlängd
3,397" (100mm)
Temperaturklassning
194°F (90°C)
Effekt (Watt)
60 W
Spänning
24V
Längd
2,450" (62,23mm)