TSX-3225 26.0000MF10Z-AJ6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
26 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
TSX-3225 26.0000MF10Z-AJ6
DigiKeys produktnummer
114-TSX-322526.0000MF10Z-AJ6TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 26.0000MF10Z-AJ6
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
26 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
8pF