TSX-3225 26.0000MF10Z-AJ3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
26 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
TSX-3225 26.0000MF10Z-AJ3
DigiKeys produktnummer
114-TSX-322526.0000MF10Z-AJ3TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 26.0000MF10Z-AJ3
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)