TSX-3225 25.0000MF18X-AC0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
25 MHz ±10ppm Kristaller 9pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
TSX-3225 25.0000MF18X-AC0
DigiKeys produktnummer
114-TSX-322525.0000MF18X-AC0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 25.0000MF18X-AC0
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±18ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)