TSX-3225 25.0000MF18X-AC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Parametrisk ekvivalent
25 MHz ±10ppm Kristaller 9pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
TSX-3225 25.0000MF18X-AC
DigiKeys produktnummer
TSX-322525.0000MF18X-AC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 25.0000MF18X-AC
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Band (byggindustri)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±18ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)