SG7050EEN 125.0000M-CDGA3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 589
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Raltron Electronics
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 481
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 481
Renesas Electronics Corporation
125 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
SG7050EEN 125.0000M-CDGA3
DigiKeys produktnummer
114-SG7050EEN125.0000M-CDGA3TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG7050EEN 125.0000M-CDGA3
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL S
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
60mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,067" (1,70mm)
Utgång
LVPECL
Ström - matning (inaktivera) (max)
25mA