SG7050EEN 125.0000M-CDGA0
DigiKeys produktnummer
114-SG7050EEN125.0000M-CDGA0TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-SG7050EEN125.0000M-CDGA0CT-ND - Remsbit (CT)
114-SG7050EEN125.0000M-CDGA0DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG7050EEN 125.0000M-CDGA0
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL S
Detaljerad beskrivning
125 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
60mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,067" (1,70mm)
Utgång
LVPECL
Ström - matning (inaktivera) (max)
25mA