SG-8101CG 25.0000M-TBGSBB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V-3,3V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
SG-8101CG 25.0000M-TBGSBB
DigiKeys produktnummer
114-SG-8101CG25.0000M-TBGSBB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-8101CG 25.0000M-TBGSBB
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
1,8V-3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±15ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Bulk
Ström - drift (max)
8,1mA
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
CMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
3,5mA