SG-8101CG 25.0000M-TBGSA0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V-3,3V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
SG-8101CG 25.0000M-TBGSA0
DigiKeys produktnummer
114-SG-8101CG25.0000M-TBGSA0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-8101CG 25.0000M-TBGSA0
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±15ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
6,8mA (typ)
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Ström - matning (inaktivera) (max)
1,1µA (typ.)
Utgång
CMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,8V-3,3V