SG-3031CM 32.7680KB3
DigiKeys produktnummer
114-SG-3031CM32.7680KB3TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-SG-3031CM32.7680KB3CT-ND - Remsbit (CT)
114-SG-3031CM32.7680KB3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-3031CM 32.7680KB3
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.768HZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,2V-5,5V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,2V-5,5V
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Serie
Ström - drift (max)
1,3µA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x1,5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)