SG-3031CM 32.7680KB0 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
EPSON
I lager: 1 593
Datablad
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning
4 SMD
SG-3031CM 32.7680KB0
DigiKeys produktnummer
114-SG-3031CM32.7680KB0TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-SG-3031CM32.7680KB0CT-ND - Remsbit (CT)
114-SG-3031CM32.7680KB0DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-3031CM 32.7680KB0
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Serie
Ström - drift (max)
0,65µA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x1,5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)