MC-306 32.7680K-E0:PURE SN
DigiKeys produktnummer
SER4097TR-ND - Remsa och spole (TR)
SER4097CT-ND - Remsbit (CT)
SER4097DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MC-306 32.7680K-E0:PURE SN
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 6pF 35 kOhms 4-SOJ, 5,50mm avstånd
EDA-/CAD-modeller
MC-306 32.7680K-E0:PURE SN Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
35 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Leverantörens enhetsförpackning
4-SOJ
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,315" x B 0,126" (8,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,100" (2,54mm)
Lastkapacitans
6pF