FC-135 32.7680KA-K0
DigiKeys produktnummer
SER4087TR-ND - Remsa och spole (TR)
SER4087CT-ND - Remsbit (CT)
SER4087DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FC-135 32.7680KA-K0
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 10pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)
Lastkapacitans
10pF