FA-238V 12.0000MF10V-K0 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | FA-238V 12.0000MF10V-K0 |
Beskrivning | CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 12 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | FA-238V 12.0000MF10V-K0 Modeller |
Kategori | Lastkapacitans 10pF |
Tillv. | ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms |
Serie | Driftläge Grundton |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -20°C-70°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ MHz kristall | Inkapsling/låda |
Frekvens 12 MHz | Leverantörens enhetsförpackning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvensstabilitet ±10ppm | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Frekvenstolerans ±10ppm | Höjd - monterad (max) 0,028" (0,70mm) |