FA-238 25.0000MD30X-AJ3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
25 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-238 25.0000MD30X-AJ3
DigiKeys produktnummer
114-FA-23825.0000MD30X-AJ3TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-238 25.0000MD30X-AJ3
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
25 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
8pF