FA-128 26.0000MF10Z-AJ5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Geyer Electronic America, Inc.
26 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-128 26.0000MF10Z-AJ5
DigiKeys produktnummer
114-FA-12826.0000MF10Z-AJ5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-128 26.0000MF10Z-AJ5
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)