FA-128 26.0000MF10Z-AJ0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Geyer Electronic America, Inc.
26 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-128 26.0000MF10Z-AJ0
DigiKeys produktnummer
114-FA-12826.0000MF10Z-AJ0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-128 26.0000MF10Z-AJ0
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)