EG-2102CB 150.0000M-PGPNL3 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 114-EG-2102CB150.0000M-PGPNL3TR-ND - Remsa och spole (TR) |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | EG-2102CB 150.0000M-PGPNL3 |
Beskrivning | XTAL OSC SO 150.000000MHZ SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 150 MHz SO (SAW) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spänning - källa 3,3V |
Tillv. | Frekvensstabilitet ±50ppm |
Serie | Arbetstemperatur 0°C-70°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) | Ström - drift (max) 60mA |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Resonatorbas | Inkapsling/låda 6-SMD, utan ledning |
Typ | Leverantörens enhetsförpackning 6-SMD (5x3,2) |
Frekvens | Storlek/dimension L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm) |
Funktion Aktivera/inaktivera | Höjd - monterad (max) 0,061" (1,55mm) |
Utgång LVPECL | Ström - matning (inaktivera) (max) 2mA |