EG-2102CB 150.0000M-PGPAB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
150 MHz SO (SAW) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
EG-2102CB 150.0000M-PGPAB
DigiKeys produktnummer
EG-2102CB150.0000M-PGPAB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EG-2102CB 150.0000M-PGPAB
Beskrivning
XTAL OSC SO 150.0000MHZ LVPECL S
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Förpackning
Bulk
Ström - drift (max)
60mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,061" (1,55mm)
Utgång
LVPECL
Ström - matning (inaktivera) (max)
2mA