B32529C6153J289 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Cornell Dubilier Knowles
I lager: 0
Datablad
Direkt
Cornell Dubilier Knowles
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.015 µF Filmkondensator 200V 400V Polyester, polyetylentereftalat (PET), metalliserad - stackad Radial
B32529C6153J289
DigiKeys produktnummer
495-2571-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B32529C6153J289
Beskrivning
CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
B32529C6153J289 Modeller
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,138" (7,20 x 3,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,315" (8,00mm)
Tolerans
±5%
Märkspänning - AC
200V
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Märkspänning - DC
400V