ECS-MPI2520R0-2R2-R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Laird-Signal Integrity Products
I lager: 15 590
Datablad
2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 2.2 A Max. 123,6mOhm 1008 (metrisk 2520)
ECS-MPI2520R0-2R2-R
DigiKeys produktnummer
XC2411TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-MPI2520R0-2R2-R
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 2.2A 123.6 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
2,4A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 123,6mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)