ECS-480-10-48-CKY-TR
DigiKeys produktnummer
XC3037TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC3037CT-ND - Remsbit (CT)
XC3037DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-480-10-48-CKY-TR
Beskrivning
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-480-10-48-CKY-TR Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Frekvens
48 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-CSMD (1,2x1)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,047" x B 0,039" (1,20 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,013" (0,33mm)