ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR
DigiKeys produktnummer
XC2861TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2861CT-ND - Remsbit (CT)
XC2861DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR
Beskrivning
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
28.63636 MHz ±20ppm Kristaller 12pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
28.63636 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Lastkapacitans
12pF