ECS-160-20-30B-AGL-TR
DigiKeys produktnummer
XC2688TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2688CT-ND - Remsbit (CT)
XC2688DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-160-20-30B-AGL-TR
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Detaljerad beskrivning
16 MHz ±25ppm Kristaller 20pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-160-20-30B-AGL-TR Modeller
Kategori
Lastkapacitans
20pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±25ppm
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)