TV1625-3R0256-R
DigiKeys produktnummer
283-TV1625-3R0256-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TV1625-3R0256-R
Beskrivning
CAP 25F -10% +30% 3V T/H
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 F (EDLC) superkondensatorer 3 V Radial, kapslad 18mOhm 1000tim vid 85°C
Kategori
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Kapacitans
25 F
Storlek/dimension
0,650" diam. (16,50mm)
Tolerans
-10%, +30%
Höjd - monterad (max)
1,122" (28,50mm)
Spänning - märkt
3 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
18mOhm