SMBJ13CAH
DigiKeys produktnummer
283-SMBJ13CAHTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SMBJ13CAHCT-ND - Remsbit (CT)
283-SMBJ13CAHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ13CAH
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
21,5V Klämma 27,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
27,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Grad
Automotive
Dubbelriktade kanaler
1
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
13V
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,5V