SM8S24AH
DigiKeys produktnummer
283-SM8S24AHTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-SM8S24AHCT-ND - Remsbit (CT)
283-SM8S24AHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM8S24AH
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO218AB
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
38,9V Klämma 170A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-218AB
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
170A
Tillv.
Effekt - toppuls
6600W (6,6kW)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
24V
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Inkapsling/låda
DO-218AB
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V